wartość koszyka 000 PLN

Rolety Dzień / Noc

 Rolety dzień noc to bardzo sprytny typ rolet, ponieważ ich dwie warstwy - pełny i przezroczysty pasek - ustawisz tak, jak w danej chwili chcesz kontrolować światło. Nazywają się popularnie rolety dzień noc, ponieważ łączą trochę firanki i trochę rolety.

Jeżeli ustawisz w jednej linii pełne panele to masz więcej światła w pomieszczeniu. Jeżeli ustawisz je naprzemiennie to zasłonisz okno tak, że nie będzie wpadało do niego światło.

 Te rolety świetnie dopasują się do pomieszczeń w nowoczesnym stylu, mogą też stanowić dodatek do bardziej tradycyjnych wnętrz. Ich funkcjonalność potrafi naprawdę zaskoczyć i dostosować się idealnie do warunków świetlnych w każdym pomieszczeniu w domu. Oprócz tego, że rolety dzień noc pozwolą Ci się ukryć przed światłem z zewnątrz to także zapewnią Tobie i Twoim bliskim prywatność. 

  Dzięki temu, że jest to produkt na wymiar zarówno montaż jaki i użytkowanie go będą znacznie usprawnione. Dobrze dopasowana roleta wygląda estetycznie na oknie i poprawia wygląd pomieszczenia nawet jako subtelny dodatek.

W razie pytań, skontaktuj się z nami, na pewno pomożemy :)