Kupować rolety i żaluzje inaczej

Plisy okienne pod wymiar

Wielu przekonało się już, że zamawiając w intrenecie jest łatwiej, ale i przede wszystkim taniej. Jako sprzedawca internetowy staramy się dorównać wzrastającemu zapotrzebowaniu  i profesjonalizują swoje e-sklep. Nie inaczej jest z naszym sklepem www.KupRolety.pl , na którym oferujemy wewnętrzne osłony okienne tj. rolety, żaluzje plisy itp.

Na stronach naszego e-sklepu można wybrać rodzaj przesłony, zobaczyć w jaki sposób wymierzyć okno pod taki typ a wypełniając odpowiednie rubryki konfiguratora wycenić wybrany produkt. Potem cały proces jest identyczny jak w wielu innych e-klepach: koszyk, płatność i adres dostawy.
Nie wychodząc z domu mając „pod ręką” wyłącznie miarkę i wkrętak jesteśmy w stanie sami „wyprodukować” i zamontować  osłonę okienną, chroniąc się przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów!
Taki sposób składania zamówień sprzyja oszczędnościom. Ceny w intrenecie są niejednokrotnie niższe od tych rynkowych ok. nawet kilkunastu  procent, a zamawiając w naszym sklepie internetowym kupujesz bezpośrednio u producenta!
Po za tym sami montujemy na czym zaoszczędzamy na każdej montowanej sztuce minimum kilkanaście złotych.

Rachunek jest prosty! Korzystajmy z takiej formy zakupów rolet, żaluzji czy plis okiennych, bo to się opłaci! Mówiąc po krótce: Klikasz, Mierzysz i Masz – na oknie!

KupRolety.pl
77-100 Bytów
ul. Ogrodowa 6
+48 59 822 88 55
biuro@kuprolety.pl